Biz Kİmİz?

Mermer, granit, cimstone ve traverten proje üretim tasarım alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile 2009 yılından beri uygulama ve montaj hizmeti vermektir.

 

Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen Şahin Granit ilk etapta sektörde bulunan mermer, granit ve cimstone ile proje , uygulama ve montaj hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

 

Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, müşteri merkezli sistemlerin planlanması, üretimi ve devreye alınması aşamasında, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

 

Şahin Granit sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri, mermer, granit sektörü başta olmak üzere, hem sektörde oluşan boşluğu doldurmayı ve hem de firmaların çağın gereklerine uygun olarak gelişmesine yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda makina parkını genişleterek mermer, granit ve çimstone sektöründe uygulama hizmet sıkıntısı gidermeyi ve sahip olduğu bilgi ve tecrübe ışığında müşteri taleplerine profesyonel anlamda cevap vererek sektörde üretime katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

 


Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir


Vizyonumuz

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde , güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır.